Obchodní podmínky

OBJEDNÁVKA

Objednávku zboží vytvoříte postupem, který je podrobně popsán v návodu Jak nakupovat. Po zpracování objednávky Vám bude automaticky odesláno emailem její potvrzení. V případě, že v tomto potvrzení naleznete nějaké nesrovnalosti, co nejdříve nás kontaktujte! Po vyřízení objednávky a expedici zásilky (resp. připravení zboží k osobnímu odběru) Vám bude zaslána informační zpráva na Váš kontaktní email nebo telefon uvedený v registraci. Stav své objednávky můžete sledovat rovněž ve funkci OBJEDNÁVKY (odkaz OBJEDNÁVKY v horním menu eshopu).

SLEVY PRO NAŠE ZÁKAZNÍKY

- Poštovné zdarma, pro objednávky nad 2.501,-Kč / 101 €
veškeré zásilky odesíláme doporučeně, prostřednictvím České Pošty, za ceny určené v jejich sazebníku. viz tabulka:

- objednávka do 2.500 Kč/platba před dodáním na náš účet = poštovné 50 Kč
- objednávka do 2.500 Kč/dobírka = poštovné 75 Kč
- objednávka nad 2.501 Kč = poštovné zdarma!


DOPRAVA A PLATBA

V současné době si můžete vybrat z těchto druhů dopravy a plateb:

1) DOBÍRKA

je služba, kterou provozuje Česká pošta. Vámi vybrané zboží je dopraveno na adresu, kterou uvedete v objednávce. Pokud nebudete zastiženi, bude zásilka uložena na nejbližší poště, kde si ji můžete vyzvednout. Platba proběhne V HOTOVOSTI na přepážce při předání zboží. Při objednávce do 2.500,-Kč činí poštovné 75,-Kč, nad 2.501,-Kč je tato služba zdarma.

Česká pošta garantuje doručení dobírky do 5 pracovních dnů.

2) DOPORUČENĚ

je služba, kterou provozuje Česká pošta. Vámi vybrané zboží je dopraveno na adresu, kterou uvedete v objednávce. Pokud nebudete zastiženi, bude zásilka uložena na nejbližší poště, kde si ji můžete vyzvednout. Platbu provedete BANKOVNÍM PŘEVODEM podle námi zaslaných údajů. Číslo bankovního účtu Vám zašleme po ověření dostupnosti objednaného zboží. Při objednávce do 2.500,-Kč činí poštovné 50,-Kč, nad 2.501,-Kč je tato služba zdarma.

Česká pošta garantuje doručení doporučené zásilky do 2 pracovních dnů.

3) OSOBNÍ ODBĚR

objednané zboží si také můžete vyzvednout osobně v brněnské prodejně Lumber's Shop,
adresa: Josefská 7/9 Brno (E-Pasáž - 1. patro) Po - Pá 14.00 - 18.00 hod. So 10.00 - 14.00 hod.
Objednané zboží je nutné uhradit předem na náš bankovní účet! Číslo bankovního účtu Vám zašleme po ověření dostupnosti objednaného zboží. V eshopu nepřijímame hotovost!!!
 

Objednávky pro zákazníky ze slovenska

Pro slovenské zákazníky zajišťujeme odeslání zásilky přímo ze slovenské adresy. Objednané zboží Vám odešleme na dobírku nejpozději do 14ti dnů od Vaší objednávky. Za zboží tedy zaplatíte až při přebírání balíčku na Vaší Poště/adrese.

ceny poštovného pro Slovensko jsou následující:

- objednávka do 101 € (platba před dodáním na náš účet) = poštovné 2.00 €
- objednávka do 101 € (dobírka) = poštovné 3.00 €
- objednávka nad 101 € = poštovné zdarma!veškeré zásilky na Slovensko odesíláme doporučeně, prostřednictvím Slovenské Pošty.


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zrušení objednávky ze strany zákazníka

Svou objednávku můžete zrušit jen v případě, že ještě nebyla expedována. Pro zrušení objednávky se s námi spojte jakýmkoliv způsobem uvedeným v Kontaktech. Zrušit lze buď objednávku celou nebo jen některou z jejích položek.

V případě, že platba za zboží již byla provedena a objednávka byla zrušena ještě před expedicí zboží, bude částka (snížená o bankovní poplatek) převedena zpět na Váš účet. V případě zrušení objednávky z důvodu nedodržení avizovaného termínu expedice se vrácená částka o žádné poplatky nesnižuje.

V případě, že v původní objednávce nebylo účtováno dopravné a hodnota objednávky bude po zrušení položky (položek) objednávky nižší než je minimální hodnota pro dopravné zdarma (2.501,-Kč), bude dopravné do objednávky doplněno a účtováno. To platí i naopak. Další informace najdete v části Doprava a platba.


Zrušení objednávky ze strany eshopu Murderous Prod.

Vyhrazujeme si právo zrušit objednávku nebo její část v případě, že je objednaný titul dlouhodobě nedostupný nebo se výrazným způsobem změnila jeho cena. Pokud tato situace nastane, budeme Vás kontaktovat a domluvíme se na dalším postupu, jakým může být např. náhrada objednaného zboží jiným, zrušení objednávky apod.

Pokud jste již za zboží zaplatili a výsledná hodnota objednávky bude po provedení změny nižší, budou peníze převedeny v nejkratším možném termínu zpět na Váš účet. V případě, že výsledná hodnota objednávky bude po provedení změny vyšší, bude Vám rozdíl těchto částek dán k úhradě.

zpět